• Fotografka

    Fotografka
  • Mama

    Mama
  • Zapalona
    rowerzystka

    Zapalona<br>rowerzystka

Cześć. Witaj w moim foto świecie.

Nazywam się Marta Wilk ale większość zna mnie jako Wilcze Pstryki. Tak właśnie nazwałam moją fotografię, gdy jeszcze nie miałam nazwiska po mężu, nawet nie byłam jego narzeczoną. Z tego mogę wyliczyć, że moje życie wiążę z fotografią już 9 lat. Szmat czasu przepełniony cudownymi spotkaniami, nieustanną nauką, praktyką i rozwojem.

Przez te lata przeszłam różne drogi foto-fascynacji. Myślę, że jak większość fotografów mam za sobą etap leżenia z aparatem w trawie łapiąc małe żyjątka czy zbliżenia na płatki kwiatów. Była też fotografia krajobrazowa, którą łapałam podczas pieszych wycieczek górskimi szlakami oraz rowerowych wypraw po okolicy.

To co się nie zmieniło na przestrzeni lat w mojej fotografii to człowiek. Pamiętam dokładnie kiedy to się zaczęło i myślę, że warto to tu zapisać. Przygodę z fotografią kobiet rozpoczęłam w liceum, a zdjęcia robiłam mp4 otrzymaną na 18 od mojego Taty. Miała aparat, całkiem fajny. Robiłam nim świetne sesje mojej pierwszej modelce, dziś wciąż mojej przyjaciółce Ewie. Pisząc to uświadomiłam sobie, że moja foto przygoda trwa już 15 lat…

To ja Marta Wilk _Fotografka Wilcze Pstryki

Aktualnie w fotografii skupiam się na fotografii wizerunkowej, kobiecej oraz około rodzinnej (sesje ciążowe, fresch48, lifestyle, roczkowe, rodzinne, dziecięce oraz reportaże z chrztu, urodzin, komunii oraz cywilnego ślubu).

Fotografuję głównie w małopolsce, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym wybrała się do Ciebie na drugi koniec Polski.

Od 2022 roku tworzę też autorski projekt fotograficzny, który pokazuje siłę kobiet i inspiruje je do działania, które nie do końca wpisuje się w “normalne” ramy społeczne. Motywuję kobiety do zadbania o siebie poprzez zmianę życia na takie, o którym marzą ale boją się podjąć trudną decyzję jaką jest np. rezygnacja z pozornie ciepłej posadki na rzecz własnej działalności. Więcej przeczytasz w zakładce o projekcie. Zachęcam Cię do tego gorąco.

Fotografka Marta WIlk rodzinnie

Prywatnie jestem mamą cudownej, wyczekiwanej i wymodlonej córeczki Małgorzaty oraz żoną Bartosza. To z nimi zwiedzam górskie szlaki i przemierzam rowerowe kilometry. Naszą codziennością lubię dzielić się na instagramie @wilczepstryki

Jeśli szukasz fotografki, która zaopiekuje się Tobą lub Twoją rodziną tak jak sama chciałaby się poczuć na sesji czy reportażu to jesteś w dobrym miejscu. Od idealnych zdjęć dzieli Cię już tylko zakładka kontakt. Napisz do mnie.

Scroll to Top